Augalų vandenys (hidrolatai)

2

Visa gamta siejasi su metų laikais, kada ji apdovanoja mus savo grožiu ir gėrybėmis. Pavasaris, vasara, ruduo ir žiema mus džiugina savo spalvomis, kvapais. Motulė žemė atiduoda savo „duoklę“ žmogui, kuris yra neatsiejama gamtos dalis. Tad galime semtis iš jos,  kas miela mūsų sielai.

Augalai, žolelės, gėlių žiedai turi sukaupę  naudingų ir vertingų medžiagų, kurios žmogui suteikia daug naudos. Žolelės, ar iš jų išdistiliuoti vandenys, padeda atsipalaiduoti, susikaupti, įgyti dvasios ramybę, harmoniją, kūnui sveikatą.

 Kaip gimsta žolelių vanduo (hidrolatas) ir kuo jis mums naudingas?

Kalbant paprastai ir aiškiai, hidrolatas yra natūralus vanduo, turintis augalų iš kurių pagamintas, gerųjų savybių. Tai visiškai tyras, sveikas, natūralus produktas be jokių sintetinių priedų. Kalbant sudėtingiau – augalų vanduo, kuris yra gaunamas įvairius augalus distiliuojant vandens garais. Augalai turi įvairių vertingų medžiagų. Juos  apdorojant  vandens virinimo / ar žemesnėje temperatūroje ir per augalus perleidus vandens garus, šie surenkami. Taip hidrolatas prisotinamas gerųjų augalų savybių: eterinių aliejų, organinių augalinių rūgščių ir kt. 

Žolelių – žiedų vanduo naudojamas  odos, plaukų priežiūrai, aromaterapijai ir kt. Kaip tonikas, valiklis, prausiklis, gaiviklis. Jo pagalba oda drėkinama, tonizuojama, raminama , prisotinama reikiamų vitaminų ir kitų medžiagų. Visi rankų darbo  vandenys tinka net jautriausiai odai, nes turi minimalų eterinių aliejų kiekį. Kiekvienas augalas savo sudėtimi ir savybėmis gali padėti tiek sausai, jautriai, normaliai, riebiai, brandžiai ar kitokiai odai, leisdami sužydėti  jūsų kūnui ir sielai.

Hidrolato naudojimas odos priežiūrai:

  • Kaip tonikas – apipurkšti veidą ir leisti nudžiūti, nešluostyti; purkšti ant odos, vos pajusite, kad jai to reikia: palepinkite veidą bent kelis kartus per dieną. Jei būnate kondicionuojamose patalpose, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių; leiskite susigerti ir nudžiūti savaime.
  • Kaip drėkiklis – apipurkšti veidą ir nelaukiant kol nudžius tepti kremą, ar aliejų;
  • Kaip prausiklis – prausti hidrolatu veidą ryte, ypač, jei oda jautriai reaguoja į vandentiekio vandenį. Gausiai apipurkšti veidą, nuvalyti sušlapintu tamponu. O vakare, užbaigiant makiažo nuvalymą, papurkšti ant veido ir leisti nudžiūti natūraliai, kad oda prisigertų nuostabių bioaktyvių augalo medžiagų.

Hidrolato naudojimas plaukų priežiūrai:

Po plovimo, ar bet kuriuo paros metu apipurkšti plaukus, taip juos drėkinant. Formuojant šukuoseną, kada plaukui reikia drėgmės. Tuomet plaukai tampa gyvybingi, sveiki ir gražūs.

Aromaterapijai:

Patalpų, drabužių patalynės gaivinimui. Prisotinus orą drėgmės, aromato. Taip pat meditacijai. Gėlių vandenį naudoti kaip kvepalus.

 

Sausos, jautrios, sudirgusios odos priežiūrai:

Medetkų vanduo LAIKINAI NETURIME

Šerpetojančiai, paraudusiai, beriamai ir riebiai odai. Taip pat kuperozinei, linkusiai į uždegimus odai.

Ramunėlių vanduo LAIKINAI NETURIME

Sudirgusiai, paraudusiai veido odai, akims. Sausos, jautrios, niežtinčios, spuoguotos odos, bei  šiurkščių plaukų priežiūrai.

Juozažolių vanduo (Izopas) LAIKINAI NETURIME

Antioksidantas, raminantis vanduo.

Mėtų vanduo  LAIKINAI NETURIME

Alergiškai, sausai,  normaliai veido odai. Paveiktai aknės, linkusiai į uždegimus veido odai. Pleiskanotai galvos odai, plaukams. Tinka aromaterapijai.

Alijošių vanduo  LAIKINAI NETURIME

Regeneruojantis, giliai drėkinantis vanduo  alergiškai, jautriai, sausai, raukšlėtai ir normaliai veido odai.  Išsausėjusiems plaukams.

 

Visų tipų odos priežiūrai:

Šalavijų vanduo LAIKINAI NETURIME

Stiprus antioksidantas, tinka visų tipų, mišriai, riebiai, išsiplėtusiomis poromis, aknės pažeistai odai. Dezodoruojantis vanduo. Netekusiems blizgesio, slenkantiems, riebiems plaukams, pleiskanotai galvos odai.

Levandų vanduo  

Visų tipų odoms raminantis vanduo. Taip pat tinka išsausėjusiai, sudirgusiai, suplonėjusiai, niežtinčiai, išsausėjusiai odai. Tinka maišyti su ramunėlių vandeniu. Visų tipų plaukams. Aromaterapijai.

Jazminų žiedų vanduo LAIKINAI NETURIME

Normalios , riebios odos bei plaukų priežiūrai. Atgaivina odą ir plaukus. Suaktyvina odos gyvybinius procesus. Puikiai tinka aromaterapijai, kvėpintis.

 

Brandžios odos priežiūrai:

Apynių spurgų vanduo LAIKINAI NETURIME

Sausos, vystančios, praradusios drėgmę, pleiskanojančios odos priežiūrai. Senstastančiai, raukšlėtai, praradusiai gyvybingumą  veido, paakių odai. Tinka  pažeistai dermatito, išbertai, šerpetojančiai odai. Galima naudoti ir į vidų, esant nervinei įtampai, nerimui, sutrikusiam miegui. Itin tinka  esant Parkinsono ligai. Daugiau apie apynių naudingumą skaitykite: skaityti čia.

Laukinių rožių vanduo  LAIKINAI NETURIME

Brandžios, sausos, šerpetojančios  odos ir plaukų priežiūrai. Atgaivina vystančią, suglebusią, patamsėjusią veido odą. Plaukams suteikia žvilgesio. Tinka sausai, pleiskanotai galvos odai.

Raudonėlių vanduo  LAIKINAI NETURIME

Brandžios, vystančios, plonos bei sausos odos priežiūrai. Esant išsiplėtusiems kapiliarams, kraujagyslėms. Regeneruojantis gamtos antioksidantas. Esant prakaitavimui, dezodoruoja. Tinka aromaterapijai.

Juodųjų serbentų lapų vanduo LAIKINAI NETURIME

Visų tipų, brandžios odos priežiūrai. Suglebusiai, praradusiai elastingumą veido odai. Vanduo, tinka išsiplėtusių porų ir kapiliarų odai prižiūrėti.

 

Plaukų priežiūrai:

Pleiskanotai galvos odai: Pušų ūglių, levandų, mėtų vanduo.

Stiprinimui, augimo skatinimui:  beržų lapelių, mėtų,  levandų, rožių vanduo.

Švelninimui: ramunėlių vanduo.

Vandenukus pagal poreikį galima sumaišyti .

Dilgėlių lapelių vanduo LAIKINAI NETURIME

Ypatingai stiprina plaukus ir jų šaknų svogūnėlius, gerina kraujotaką.

Beržų lapelių vanduo LAIKINAI NETURIME

Riebios galvos odos, slenkančių plaukų priežiūrai. Galimai skatinantis jų augimą, galimai aktyvina kraujo apytaką. Taip pat netekusiai drėgmės, trūkinėjančiai veido odai. Tinka aromaterapijai.

Pušų ūglių vanduo LAIKINAI NETURIME

Silpnų plaukų, pleiskanotos, seborėjinės galvos odos priežiūrai. Tinka vystančiai, praradusiai elastingumą veido odai. Taip pat aromaterapijai.

 

 

Kaina 100 ml – 3,99 €  

Kaina 100 ml – 5,99 €   (tik alijošių vanduo)

Augalų vandenukų galiojimo laikas 12 mėnesių.

KAIP ĮSIGYTI?

 

Pateikta informacija yra rekomenduojamo pobūdžio. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.