Atsiliepimai

Norėdami palikti atsiliepimą apie mūsų produktus, rašykite adresu:

muilokerai@gmail.com

Ir Jūsų atsiliepimai bus patalpinti šiame puslapyje:

********************

Karolis

Visų pirma, man jūsų kosmetika labiausiai patiko dėl natūralumo ir viską, ką naudojau, puikiai tiko tiek plaukams, tiek odai. Panaudojus cheminę kosmetiką jaučiasi lyg koks šalutinis poveikis – odos niežėjimas, elektrinimasis, sintetinis kvapas. Po jūsų kosmetikos to nesijaučia.
Ilgai naudojau jūsų šampūną su dilgėlėmis ir ilgą laiką jis man labai patiko. Tačiau paskutiniu metu jis pradėjo sausinti odą ir veido odos plonas paviršinis sluoksnis pradėjo luptis. Pabandžius kitus paprastus šampūnus to nebuvo arba buvo labai nežymiai. Todėl kurį laiką šio šampūno nenaudoju. Dabar ieškau šampūno, kuris būtų natūralus ir labiau drėkintų, nei sausintų, o ypač žiemą.
Tačiau visos kitos jūsų prekės – puikios :)

********************

Inga

Jūsų produkcija puiki! Tikrai visiems rekomenduoju. Pati išbandžiau ir chemizuotos kosmetikos iš prekybos centrų visai nebesinori. Šaunu, kad užsiimate tokiu amatu, tiekdami mums natūralumą. Kuo didžiausios Jums sėkmės!

********************

Oksana:

Labai patiko, ypač medetkų kremas ir lūpų balzamas, nerealūs!!! Užsakynėsiu dar ir dar:) Ačiu, kad esat!!

********************

Jūratė:

Sveiki visi :) Jau apie pusmetį naudoju muilo kerų gaminius, bet tik dabar prisiruošiau už juos padėkoti. Esu naudojusi ir kitų gamintojų rankų darbo kosmetikos, jie man taip pat tiko ir patiko. Tad man tai ne naujiena. Tačiau, savaitgalyje mugėje, teko tiesiogiai pabendrauti su gamintojais, pajutau jų nuoširdumą ir atvirumą. Tvyrojo tokia puiki atmosfera, kad nesinorėjo nueiti. Dabar dar labiau vertinu šiuos gaminius. Sėkmės jums vystant savo amatą!

********************

Ramunė:

Laba diena, pirkau kremuką per Kalėdinę mugę, labai tiko ir patiko. Prieš kelias dienas užsisakiau internetu jau daugiau produktų, išbandžiau muilus, dezodorantą ir lūpų balzamą. Viskas vėl puikiai tiko ir patiko. Esu tikrai dėkinga.

********************

Agnė:

Man be galo patinka natūralus kūno kremas. Tepant ant odos, jaučiasi labai švelni ir lengva tekstūra, todėl labai malonu kremą liesti rankomis. Niekada nieko panašaus nesu bandžiusi, bet nuo dabar naudoju tik šį natūralų kremą, nes oda būna puikiai sudrėkinta ir nereikia rūpintis ar pakliūva chemijos ant jos. Taip pat patinka aliejus plaukams, nes man visada buvo svarbu gaminių skanus ir gaivus kvapas bei teigiamas poveikis. Rekomenduoju išbandyti šiuos produktus visiems, kas ieško gamtos mūsų kasdieniniame gyvenime!

********************

Aurijus:

Tiesą sakant visą gyvenimą naudojau įprastus muilus pirktus iš prekybos centrų ir galvodavau, jog tai yra normalu, kad jie išsausina veido, nugaros odą. Tačiau prieš pusmetį atsitiktinai teko pamėginti natūralų muilą. Pagalvojau,- kuom jis gali būti natūralus? Juk jis tik muilas – dar vienas niekutis vonios kambaryje, tačiau nuo to meto kuomet jį išmėginau, nebe įsivaizduoju jokios kitos prausimosi priemonės – oda nebesausėja ir tapo švelni, bei nebe tokia įsitempusi.  :-)man asmeniškai labiausiai patinka muilas su cinamonu.

********************

Mama:

Auginu dukrą kuriai problematiška, dermatologiška, išsausėjusi oda. Be Eucerino, Esekso ir Fucikorto neišsiversdavome. Visą gyvenimą „valgėme“ parabenus. Atradę „Muilo kerų“ liniją labai džiaugiamės. Dar tik penkis mėnesius naudojame natūralius kremus, kokoso aliejų, muilą ir skalbiklį. Bet mes jau pasveikome! Sudie parabenai!

********************

Gintarė:

Džiaugiuosi atradusi „Muilo kerų“ gaminius. Nebeisivaizduoju odos priežiūros be šių gaminių, kurie yra tikrai kokybiški, malonių kvapų, lengvi ir švelnūs odai. O svarbiausia, oda puikiai prižiūrėta, pamaitinta be jokios chemijos, tik natūraliais aliejais ir kitomis natūraliomis medžiagomis. Be galo mėgstu odos prausiklį – šveitiklį, kuris švelniai valo ir visiškai nesausina odos, geriausi atsiliepimai ir apie muilą, kremą veidui bei kokoso aliejų, kuriuo ne tik odą galima padrėkinti, bet ir plaukų galiukus atgaivinti. Didelis Ačiū kūrėjams už puikias idėjas:)

********************

Lina:

Esu labai patenkinta šia produkcija, išbandžiau beveik viską, ką siūlo „Muilo kerai“. Nuo šiol susirgau „Muilo kerų“ liga ;) be šios natūralios kosmetikos  nebegaliu gyventi ;) Puiki dovana ne tik sau, bet ir draugams. Pigu, sveika ir be galo malonu !

********************

Audronė:

Štai ir sulaukiau šampūno! Pabandžiau ir labai patiko. Nuostabus jausmas plaunant plaukus ir po to. Girdėjau, kad naudojant natūralų šampūną, rečiau reikia trinkti galvą, to labai džiaugiuosi, nes chemijos ir taip visur perteklius. Dar kartą dėkoju!

********************

Elita B-V:

Niekada nenaudojau natūralios kosmetikos, bet pažiūrėjus kelias laidas, koks nuodas yra dabartiniai šampūnai, muilai, kremai… nusprendžiau keisti kardinaliai kosmetikos ir higienos priemones. Taigi radau MUILO KERUS ir nusprendžiau išbandyti:) Žinokit nuostabus jausmas aplanko vien perskaičius etiketę, kai žinai kas įeina į sudėtį ir kad viskas yra natūralu. Esu labai patenkinta ir… ačiū MUILO KERAMS:)

********************

Roberta

Be galo mėgstu jūsų gaminamus produktus ir jau bemaž metai kaip atsisakiau parduotuvėje perkamų priemonių su chemija. Visada turėjau labai jautrią odą, taigi „muilo kerų“ produktai man stebuklas :-) išbandžiau beveik visas jūsų gaminamas priemones ir galiu pasakyti, kad jos nuostabios. Turime tik vieną kūną, todėl reikia juo rūpintis ir „muilo kerų“ produkcija tam labai padeda :-)

FB

Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle